O mnie - Ekspert kredytowy Kraków

 

Nazywam się Michał Strzylak i jestem niezależnym ekspertem finansowym, specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, leasingu i ubezpieczeniach.

Pomagam na co dzień uzyskać kredyt hipoteczny na zakup wymarzonej nieruchomości, budowę domu. Działalność w tym zakresie prowadzę od ponad 12 lat.

Doświadczenie zdobywałem pracując w wiodących bankach oraz firmach doradztwa finansowego. Zespół ludzi z którymi pracuje to specjaliści z równie dużym doświadczeniem i wiedzą. Cel jaki sobie stawiamy to pomóc Wam w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie koncentrując się na jego potrzebach.Dokładna analiza finansowa Twojej sytuacji jest kluczem do sukcesu.

Współpracuje z ponad 20 bankami, kilkoma towarzystwami ubezpieczeńkilkoma firmami leasingowymi.

Konsultacja ze mną jest bezpłatna. Wynagradzają mnie instytucje finansowe z którymi współpracuje. Dzięki doświadczeniu i wiedzy często jestem w stanie dla swoich Klientów negocjować indywidualne warunki umów.

Jestem ekspertem niezależnym oznacza to, że nie reprezentuje konkretnego banku, tylko Twój interes jest najważniejszy. Stale szukam najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych i inwestycyjnych.

Moim celem jest długotrwała pomoc w procesie zarządzania własnymi finansami, oparta o zasady partnerstwa oraz wzajemnego zaufania. Jestem dostępny od momentu poszukiwania najlepszej oferty, poprzez negocjacje, podpisanie umowy, aż do zakończenia danej inwestycji.

Moja praca to moja pasja, którą łącze z byciem mężem i ojcem piątki dzieci.

 

Przez te lata pracy zaufało mi setki Klientów powierzając swoje finanse, sprawdź dlaczego.

Ekspert kredytowy Kraków

Pracuję głównie na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Spotkanie jest możliwe na terenie całej Polski, po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca.

Zadzwoń

791 992 979
biuro@1ekspert.pl

Godziny obsługi klientów
Pon-Pt od 9:00 do 18:00

 

 

Zadaj pytanieWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę działającą pod nazwą F.H.U. MICHAŁ STRZYLAK z siedzibą w 31-532 Kraków, Ul Wincentego Pola 7 lu 1 właściciela marki 1ekspert.pl, w celach kontaktowych, aż do momentu wycofania zgody. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Firma działającą pod nazwą F.H.U. MICHAŁ STRZYLAK z siedzibą w 31-532 Kraków, Ul Wincentego Pola 7 lu 1. W sprawie przetwarzanych przez F.H.U. MICHAŁ STRZYLAK danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami pisząc na adres: biuro@1ekspert.pl.


ponad
13
lat doświadczenia
ponad
500

obsłużonych Klientów

ponad
300
mln zł
pozyskanych środków
ponad
20
banków w ofercie

 

Facebook Instagram