Opinie klientów

Zapoznaj się z opiniami osób, które skorzystały z moich usług

Jesteś moim klientem? Zostaw swoją opinię!

kliknij tutaj
Ilość opinii zostawionych przez moich klientów:125

Szeroki zakres wiedzy, profesjonalne podejście do klienta to dwie najważniejsze cechy które opisują Pana Michała jako Eksperta Kredytowego. Przez cały proces otrzymywaliśmy wsparcie mailowe i telefoniczne, dzięki czemu stres związany ze staraniem się o kredyt hipoteczny został ograniczony do minimum. Polecam z czystym sumieniem.

- Tomasz, Kraków, lekarz, luty 2021 -

Nieoceniona pomoc w przejściu całego procesu kredytowego, wraz z wypełnianiem i kompletowaniem wymaganych dokumentów. Minimum naszej pracy, a maksymalne zaangażowanie Pana Michała, pozwoliło na szybkie osiągnięcie celu jakim była przeprowadzka do własnego domu.

- Krzysztof, Kraków, programista, styczeń 2021 -

Po odmownej decyzji przyznania kredytu w jednym z banku, wraz z żoną, przestaliśmy wierzyć, że uda nam się uzyskać kredyt hipoteczny. Zdecydowaliśmy się jednak na spotkanie z Panem Michałem, który wyjaśnił nam wszystkie wątpliwości, przedstawił kilka ofert i dał nadzieję na otrzymanie kredytu. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejścia całego zespołu do klienta, udało nam się spełnić marzenie jakim był zakup nowego mieszkania.

- Marzena i Paweł, Kraków, grudzień 2020 -

Kiedy zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania, skontaktowaliśmy się z ekspertem dla wzięcia kredytu hipotecznego. Pan Michał zawsze wyczerpująco odpowiadał na nasze pytania, przygotował różne oferty banków i był w kontakcie na wszystkich etapach starania się o kredyt hipoteczny. Dziękujemy Panu za pomoc w otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

- Daryna, Kraków, wrzesień 2020 -

Wraz z partnerem marzyliśmy o zakupie nowego mieszkania. Baliśmy się jednak, że okres pandemii odłoży nasze plany na dalszą przyszłość, a cały proces będzie utrudniony. Z pomocą Pana Michała udało nam się uzyskać kredyt bardzo szybko, a wszystkie wątpliwości związane z formalnościami zostały rozwiązane na pierwszym spotkaniu.

- Agnieszka, Wieliczka, sierpień 2020 -

Gorąco polecam współpracę z Panem Michałem. Pan Michał nie koloryzuje, przedstawia sytuacje fachowo, mówi czego się spodziewać, wszystko cierpliwie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona, udało się uzyskać kredyt i kupić wymarzone mieszkanie.

- Justyna, Kraków, kwiecień 2020 -

Bardzo profesjonalna obsługa. Mieliśmy dużo pytań i tyle samo wyczerpujących odpowiedzi. Pomoc nieoceniona i godna wszelkiego polecenia!

- Natalia i Rafał, Kraków, kwiecień 2020 -

Współpraca z Panem Michałem na duży plus! Serdecznie polecamy Anita i Łukasz.

- Anita i Łukasz, Kraków, marzec 2020 -

Cieszę się, że skorzystałam z pomocy Pana Michała. Ekspert zaoferował mi pełen profesjonalizm, dużą wiedzę i szybkość działania. Z pewnością polecę jego usługi znajomym i rodzinie.

- Łucja, Kraków, marzec 2020 -

W chwili gdy bank odmówił mi udzielenia kredytu myślałem, że nic nie da się już zrobić. Pan Michał pomógł w rozwiązaniu mojego problemu i z pełnym profesjonalizmem i owocnym skutkiem podjął się pomocy. Dziś mam już swoje wymarzone mieszkanie. Polecam!

- Adrian, Wieliczka , styczeń 2020 -

Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo, świetny kontakt. Serdecznie polecam.

- Marcin, Kraków , grudzień 2019 -

Pełen profesjonalizm! Bardzo sprawna pomoc kredytowa i szybkie działanie! Bardzo dziękujemy i polecamy.

- Monika, Żabno, Spedytor, listopad 2019 -

Pełen profesjonalizm! Bardzo sprawna pomoc kredytowa! Dziękuję i polecam.

- Paweł, Kraków, Inżynier, lipiec 2019 -

Bardzo cieszę się, że udało mi się trafić do takiego doradcy finansowego. Od pewnego czasu chciałam zkupić mieszkania. Udzielono mi wyczerpujących wyjaśnień, wybrano najbardziej satysfakcjonującą ofertę, dzięki której wreszcie mogłam pozwolić sobie na zakup nieruchomości.

- Justyna, Michałowice, lipiec 2019 -

Od dłuższego czasu planowałem kredyt gotówkowy. Szukałem kredytu z jak najlepszymi warunkami. Pan Michał znazał dla mnie najkorzystniejszą ofertę. Serdecznie polecam!

- Mariusz, Kraków , lipiec 2019 -

Wielkie podziękowania dla Pana Michała za prace jaką włożył w nasz kredyt hipoteczny. Współpraca przebiegła pomyślnie. Kredyt został bardzo szybko wypłacony czym byliśmy wręcz zaskoczeni. Polecamy! 

- Justyna i Marian, Krzeszowice , lipiec 2019 -

Szybko i sprawnie uzyskałem kredyt gotówkowy. Serdecznie polecam Pana Michała.

- Roman, Kraków, czerwiec 2019 -

Bardzo dobry doradca finansowy. Wysoki poziom wiedzy i profesjonalne podejście. Otrzymałam kredyt hipoteczny, z którego jestem bardzo zadowolona, w końcu mam swoje wymarzone m! Zdecydowanie polecam i pozdrawiam!

- Anna, Radom , czerwiec 2019 -

Polecamy usługi Pana Michała, pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Cały proces przebiegł szybko i bez problemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni. 

- Anita i Robert, Bochnia, czerwiec 2019 -

Chciałbym polecić współpracę z Panem Michałem, osoba kompetentna, znawca w swojej dziedzinie. Dzięki niemu udało mi sie kupić swój wymarzony samochód. 

- Łukasz, Kraków, czerwiec 2019 -

Nasza sytuacja nie była łatwa, ale się udało. Pan Michał pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup domu. Polecam usługi Pana Michał wszystkim niezdecydowanym i szukającym naprawdę rzetelnego doradcy finansowego. Pozdrawiam

- Beata i Karol, Wolbrom , maj 2019 -

Rekomendacja dla Pana Michała Strzylaka za pełen profesjonalizm i szybkie działanie! 

- Zuzanna i Michał, Olkusz, kwiecień 2019 -

Z przyjemnością chciałbym podzielić się doświadczeniem współpracy z panem Michałem Strzylakiem , który pomagał nam w wyborze oferty oraz załatwianiu papierologii. Po wybraniu mieszkania oraz uzgodnieniu ostatecznej ceny zakupu (Kraków, rynek pierwotny, parter z ogródkiem) udaliśmy się do biura 1ekspert. Pan Michał to rzeczowy człowiek, konkretne zapytania i konkretne odpowiedzi z naszej strony sprawiły, że prędko doszliśmy do porozumienia w sprawie do jakich banków będziemy składać wnioski. Pan Michał wraz ze swoim zespołem załatwili wszystkie formalności naprawdę szybko i nie musieliśmy się kłopotać o żadne aspekt wnioskowania. Wiedzieliśmy doskonale jakie obowiązki spoczywaja na nas (dostarczenie oświadczeń o dochodach), zaś cała reszta to praca p. Michała. Po podpisaniu umowy deweloperskiej złożyliśmy wnioski i spośród czterech banków bardzo szybko uzyskaliśmy pozytywne odpowiedzi od trzech (Raiffaisen, Millenium oraz ING). Nie czekaliśmy już na decyzję czwartego banku (BGŻ), ponieważ wiedzieliśmy, że w ich przypadku nie zejdziemy z prowizją do zera, to też zdecydowaliśmy się na Raiffeisen. Rola p. Michała o dziwo się nie skończyła, pomógł zaaranżować spotkanie w odpowiadającej nam placówce i mimo, że był tam kłopot kadrowy (brak doradcy hipotecznego) zdołał „załatwić” doradcę z innej, odleglejszej placówki. Rzeczony doradca hipoteczny również okazała się byc konkretną profesjonalistką i, co chyba stanowi pointę tej historii) mamy pełna świadomość kosztów ponoszonych oraz pewność, że to najtańsza z dostępnych dla nas ofert. Pozdrawiamy Jacek i Karolina

- Jacek i Karolina, Kraków, marzec 2019 -

Pan Michał to doradca finansowy o rozległej wiedzy. Dzięki temu udało mu się wynegocjować dla nas bardzo dobre warunki. Całość współpracy przebiegła sprawnie, nie musieliśmy długo czekać. Pozdrawiamy Marta i Jacek.

- Marta i Jacek, marzec 2019 -

Osoba godna zaufania posiadająca doskonałą wiedzę oraz duże doświadczenie. Skorzystaliśmy z pomocy Pana Michała i udało nam się zdobyć najkorzystniejsze warunki kredytu hipotecznego. Jesteśmy w pełni zadowolenie z usług tego eksperta.

- Marta i Szymon, Wieliczka , luty 2019 -

Pan Michał profesjonalnie podszedł do całej sprawy i pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny na mieszkanie. Bardzo dobry kontakt i sprawnie przebiegające spotkania . Po dostarczeniu wszystkich potrzebnych dokumentów oferty kredytów otrzymałem błyskawicznie. Razem z doradcą wybraliśmy najlepszą ofertę i korzystne dla mnie warunki.

- Karol, informatyk, styczeń 2019 -

Współpraca z Panem Michałem to zdecydowanie najlepsze co mogło nas spotkać przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Kompetentny doradca, który pomógł nam zorganizować wszystkie dokumenty i poprowadził proces do samego końca z wielkim sukcesem. Polecamy serdecznie.

- Stanisław i Monika, Myślenice, styczeń 2019 -

Polecam, jestem zadowolony z usług. 

Pozdrawiam

- Mariusz, Kraków, grudzień 2018 -

Z czystym sumieniem polecam 1ekspert.pl. Uzyskałem dzięki nim kredyt hipoteczny bez żadnych problemów. Na wiele moich pytań uzyskałem rzetelne odpowiedzi w ekspresowym tempie. W nowym roku wracam po nowy kredyt :-) Dziękuję i pozdrawiam!

- Tomasz, Kraków, Informatyk, listopad 2018 -

Zdecydowanie polecamy doradztwo u pana Michała Strzylaka. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz spokój. Odnaleźliśmy odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Nieoceniona pomoc przy trudnej decyzji, jaką był kredyt hipoteczny. Jeszcze raz dziękujemy!

- Dominika, Szymon Kraków, wrzesień 2018 -

Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Michałem. Doradztwo na najwyższym poziomie, świetny kontakt, wszystkie obawy odnośnie zaciągnięcia kredytu rozwiane. Pan Michał do samego końca uczestniczył w pozyskiwaniu kredytu. Polecam!

- Dariusz, Londyn, sierpień 2018 -

Pan Michał, odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. Bardzo miły kontakt, rzetelnie prowadzone sprawy, jak i przeprowadzenie przez całą procedurę dokumentów,pozwoleń, itd. W rezultacie kredyt hipoteczny załatwiony od A do Z . Dziękuje i polecam. Pozdrawiam R.Piw.

- Robert Piwowarczyk, lipiec 2018 -

Będąc bardzo zadowoloną z przebiegu współpracy z Panem Michałem, jestem w pełni przekonana, że jest On osobą wartą polecenia. Proces uzyskania przeze mnie kredytu hipotecznego, przebiegł bardzo sprawnie, szybko i przede wszystkim zakończył się oczekiwanym efektem. Pan Michał natomiast nie tylko służył radą i pomocą na każdym etapie procesu, ale również wykazał się dużym profesjonalizmem i w pełni udowodnił swoje doświadczenie w branży finansowej.

- Kamila, Kraków, HR Coordinator, marzec 2018 -

Zwykle jestem sceptycznie nastawiony do wszelkiej maści pośredników gdyż zazwyczaj wykonują jedynie niezbędne minimum działań, ale Pan Michał jest chlubnym wyjątkiem i bardzo daleko mu do takiego obrazu. Bez problemu pomógł mi w sytuacji, gdy własnymi działami nieco się wkopałem w niekomfortową sytuację przez przeoczenie pewnego detalu, a więc mogłem się wydawać kiepskim klientem. Łącznie zorganizowałem 3 kredyty za jego pośrednictwem i nie dość, że zaoszczędziłem ogromną ilość czasu, to jeszcze znał odpowiedzi na właściwie wszystkie moje pytania co zaoszczędziło mi sporo nerwów podczas całego procesu, zwłaszcza, że pytań miałem sporo, a do tego jestem uczulony na czasem występujący brak logiki w postępowaniu banków i odsuwał ode mnie większość tych alogicznych kwestii. Pan Michał doskonale orientuje się w tematyce w jakiej się porusza, w mig łapie wszystkie niuanse i rozumie, dlaczego np. można chcieć zrobić coś w taki a nie inny sposób. W efekcie wrócę jeszcze z pewnością do niego w sprawie kolejnych kredytów które niewątpliwie będę zaciągał.

- Dominik, Kraków, programista, marzec 2018 -

Trafiłam do Pana Michała z polecenia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dzięki Panu Michałowi udało mi się przebrnąć przez wszystkie formalności bardzo sprawnie.

- Inez, Kraków, luty 2018 -

Zdecydowanie polecam współpracę. Pan Michał wykazał się cierpliwością i skutecznością. Pozdrawiam!

- Anna, Kraków, nauczyciel, grudzień 2017 -

Polecam, Pan Michał pomógł mi uzyskać kredyt gotówkowy. Sytuacja nie była łatwa, ale się udało. Pozdrawiam

- Michał, informatyk, Kraków, październik 2017 -

Polecam, dobry kontakt, wiedza, szybkość i skuteczność w działaniu, Pozdrawiam!

- Marek – programista, Kraków, lipiec 2017 -

Otrzymałem to czego oczekiwałem i jestem bardzo zadowolony. Usługi Pana Michała są na najwyższym poziomie i zdecydowanie polecam każdemu.

- Marek M. - Kraków, czerwiec 2017 -

Bardzo jestem zadowolona z usług Pana Michala. Profesjonalista w każdym calu z indywidualnym podejściem do człowieka. Jeśli ktoś chce skorzystac z usług Doradcy to polecam tylko Jego! Dziękuję za wszystko!

- Agata - Kraków, maj 2017 -

Trafiłem do pana Michała z polecenia i oceniam świadczone usługi zdecydowanie pozytywnie. Otrzymałem profesjonalną pomoc i w przyszłości na pewno, jeśli zajdzie taka potrzeba skorzystam z usług ponownie.

- Maciek I. - Kraków, maj 2017 -

Podjęliśmy decyzję o kredycie hipotecznym już jakiś czas temu. Koleżanka poleciła nam usługi pana Michała i postanowiliśmy spróbować. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym.

- Zbigniew i Helena - Kraków, kwiecień 2017 -

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Michała. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj. Otrzymałam najlepsze warunki kredytu i zyskałam na czasie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

- Marzena - Kraków, kwiecień 2017 -

Polecamy Pana Michała w 100%, dopełnił wszystkich formalności w terminach, służył zawsze pomocą, podejście do klienta super, o co nie zapytaliśmy to zawsze wszystko skrupulatnie wyjaśnił. Dziękujemy serdecznie :)

- Kamil i Ewelina - Kraków, marzec 2017 -

Jestem młodą osobą z małą wiedzą w dziedzinie kredytów. Zdecydowałam się jednak na kupno własnego mieszkania. Pan Michał przeprowadził mnie sprawnie przez cały proces tłumacząc wszystko po drodze, także jestem teraz o wszystko spokojna. Mogę się cieszyć własnym mieszkaniem. Bardzo serdecznie polecam.

- Paulina - Kraków, luty 2017 -

Wraz z mężem postanowiliśmy zaufać panu Michałowi i dzięki jego pomocy udało nam się otrzymać kredyt hipoteczny. Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie przez cały proces. W naszej sytuacji pomoc okazała się niezbędna. Śmiało możemy polecić każdemu pana Michała. Jest osobą, która zna się na tym co robi i umie pomóc. Pozdrawiamy

- Zuzanna i Filip, grudzień 2016 -

Bardzo cieszę się, że trafiłam do tak kompetentnej osoby. Nie mam nic do zarzucenia. Dostałam kredyt na dobrych warunkach i nie musiałam się przejmować stroną "papierkową". Skorzystanie z usług doradcy jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja polecam pana Michała, jest wspaniałym doradcą, potrafi pomóc i wyjaśnić ewentualne niejasności. Czuje się, że dba o interes klienta. Oceniam naszą współpracę zdecydowanie pozytywnie.

- Magdalena S. - Kraków, grudzień 2016 -

Jestem absolutnie zadowolona z usług pana Michała. Zależało mi na osobie kompetentnej i takiej, która sprawnie przeprowadzi cały proces kredytowy. Taka osobę znalazłam i gorąco polecam każdemu kto planuje zaciągnąć kredyt.

- Karolina - Kraków, grudzień 2016 -

Duża wiedza pana Michała i jego wieloletnie doświadczenie, które widać podczas rozmowy z pewnością usprawnia proces otrzymania kredytu. Jestem bardzo zadowolony z tego, co otrzymałem. W przyszłości jeśli tylko będę myślał o kolejnym kredycie na pewno ponownie skorzystam z pomocy pana Michała.

- Ryszard - Kraków, grudzień 2016 -

Jestem zapracowaną osobą i potrzebowałem kogoś kto zajmie się za mnie całą papierkową robotą. Pan Michał spisał się na medal. Udało mi się zaoszczędzić masę czasu. Jestem także zadowolony z negocjacji jakie udało się przeprowadzić, są dla mnie bardzo korzystne. Daję panu Michałowi ogromny plus za świadczone usługi i polecam innym.

- Kamil - Kraków, grudzień 2016 -
Facebook