Jesteś moim klientem? Zostaw swoją opinię!

kliknij tutaj
Ilość opinii zostawionych przez moich klientów:88

Polecam, dobry kontakt, wiedza, szybkość i skuteczność w działaniu, Pozdrawiam!

- Marek – programista, Kraków, lipiec 2017 -

Otrzymałem to czego oczekiwałem i jestem bardzo zadowolony. Usługi Pana Michała są na najwyższym poziomie i zdecydowanie polecam każdemu.

- Marek M. - Kraków, czerwiec 2017 -

Bardzo jestem zadowolona z usług Pana Michala. Profesjonalista w każdym calu z indywidualnym podejściem do człowieka. Jeśli ktoś chce skorzystac z usług Doradcy to polecam tylko Jego! Dziękuję za wszystko!

- Agata - Kraków, maj 2017 -

Trafiłem do pana Michała z polecenia i oceniam świadczone usługi zdecydowanie pozytywnie. Otrzymałem profesjonalną pomoc i w przyszłości na pewno, jeśli zajdzie taka potrzeba skorzystam z usług ponownie.

- Maciek I. - Kraków, maj 2017 -

Podjęliśmy decyzję o kredycie hipotecznym już jakiś czas temu. Koleżanka poleciła nam usługi pana Michała i postanowiliśmy spróbować. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym.

- Zbigniew i Helena - Kraków, kwiecień 2017 -

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Michała. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj. Otrzymałam najlepsze warunki kredytu i zyskałam na czasie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

- Marzena - Kraków, kwiecień 2017 -

Polecamy Pana Michała w 100%, dopełnił wszystkich formalności w terminach, służył zawsze pomocą, podejście do klienta super, o co nie zapytaliśmy to zawsze wszystko skrupulatnie wyjaśnił. Dziękujemy serdecznie :)

- Kamil i Ewelina - Kraków, marzec 2017 -

Jestem młodą osobą z małą wiedzą w dziedzinie kredytów. Zdecydowałam się jednak na kupno własnego mieszkania. Pan Michał przeprowadził mnie sprawnie przez cały proces tłumacząc wszystko po drodze, także jestem teraz o wszystko spokojna. Mogę się cieszyć własnym mieszkaniem. Bardzo serdecznie polecam.

- Paulina - Kraków, luty 2017 -

Wraz z mężem postanowiliśmy zaufać panu Michałowi i dzięki jego pomocy udało nam się otrzymać kredyt hipoteczny. Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie przez cały proces. W naszej sytuacji pomoc okazała się niezbędna. Śmiało możemy polecić każdemu pana Michała. Jest osobą, która zna się na tym co robi i umie pomóc. Pozdrawiamy

- Zuzanna i Filip, grudzień 2016 -

Bardzo cieszę się, że trafiłam do tak kompetentnej osoby. Nie mam nic do zarzucenia. Dostałam kredyt na dobrych warunkach i nie musiałam się przejmować stroną "papierkową". Skorzystanie z usług doradcy jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja polecam pana Michała, jest wspaniałym doradcą, potrafi pomóc i wyjaśnić ewentualne niejasności. Czuje się, że dba o interes klienta. Oceniam naszą współpracę zdecydowanie pozytywnie.

- Magdalena S. - Kraków, grudzień 2016 -

Jestem absolutnie zadowolona z usług pana Michała. Zależało mi na osobie kompetentnej i takiej, która sprawnie przeprowadzi cały proces kredytowy. Taka osobę znalazłam i gorąco polecam każdemu kto planuje zaciągnąć kredyt.

- Karolina - Kraków, grudzień 2016 -

Duża wiedza pana Michała i jego wieloletnie doświadczenie, które widać podczas rozmowy z pewnością usprawnia proces otrzymania kredytu. Jestem bardzo zadowolony z tego, co otrzymałem. W przyszłości jeśli tylko będę myślał o kolejnym kredycie na pewno ponownie skorzystam z pomocy pana Michała.

- Ryszard - Kraków, grudzień 2016 -

Jestem zapracowaną osobą i potrzebowałem kogoś kto zajmie się za mnie całą papierkową robotą. Pan Michał spisał się na medal. Udało mi się zaoszczędzić masę czasu. Jestem także zadowolony z negocjacji jakie udało się przeprowadzić, są dla mnie bardzo korzystne. Daję panu Michałowi ogromny plus za świadczone usługi i polecam innym.

- Kamil - Kraków, grudzień 2016 -

Bardzo serdecznie polecam Pana Michała. Bardzo zaangażowany, zawsze trzymający rękę na pulsie. Mieliśmy bardzo dobry i szybki kontakt (szczególnie wtedy, gdy tylko bank miał jakieś zastrzeżenia do dokumentów). Bardzo dobrze zorientowany w ofercie banków.

- Łukasz - Kraków, Programista, październik 2016 -

Z pomocą Pana Michała formalności związane z załatwieniem kredytu hipotecznego to błahostka. Dzięki niemu wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezstresowo. Pan Michał podchodzi do klienta indywidualnie, dobrze się z nim rozmawia, rozumie potrzeby klientów. Kontakt z nim jest bardzo łatwy, czy to telefonicznie, czy mailowo. Wszystko załatwiane jest w szybkim tempie, a Pan Michał bardzo pilnuje terminów. Współpracę z Panem Michałem oceniamy wzorowo.

- Joanna i Mateusz - Kraków, wrzesień 2016 -

To,co w przypadku pana Michała widać na pierwszy rzut oka, to duże doświadczenie i wiedza. Potrafi dobrać taką ofertę i wynegocjować takie warunki, że każdy jest zadowolony. Dodatkowym plusem jest zaoszczędzenie czasu. Chwalę sobie również profesjonalne podejście do klienta. Pan Michał jest osobą serdeczną, która chętnie udziela wszelkich informacji

- Dagmara - Kraków, wrzesień 2016 -

W kwestii kredytu hipotecznego pan Michał z pewnością należy do najlepszych doradców finansowych. Bardzo polecam współpracę, to sama przyjemność, a poza tym człowiek nie musi się martwić załatwianiem "papierkowej roboty". Dodatkowo bardzo duża wiedza daje człowiekowi pewność, że trafił w dobre ręce. Polecam i pozdrawiam

- Zygmunt J. - Kraków, sierpień 2016 -

Pan Michał jest znakomitym doradcą. Nie można życzyć sobie niczego więcej. Bardzo konkretne podejście, szybki dobór oferty i pomoc na każdym etapie. Polecam wszystkim, którzy wolą oddać sprawy finansowe w ręce specjalisty i wszystkim innym, bo naprawdę warto.

- Paweł - Kraków, sierpień 2016 -

Chcielibyśmy polecić usługi pana Michała. Naprawdę jest doskonałym doradcą, umie wynegocjować dobre oferty, korzystnie je dobrać do potrzeb klienta i pomóc we wszelkich małych trudnościach po drodze

- Marta i Jacek - Wieliczka, sierpień 2016 -

Świetny doradca! Jestem pod wrażeniem szybkości działania pana Michała, jak również jego wiedzy. Potrafi sprawnie przeprowadzić proces kredytowy i wynegocjować korzystne warunki. Serdecznie polecam

- Kamila G. - Kraków, sierpień 2016 -

Duża wiedza Pana Michała wpływa na olbrzymie korzyści płynące ze współpracy. Bardzo przyjemny i fachowy kontakt. Polecam!

- Marek - Kraków, Programista, lipiec 2016 -

Pan Michał pomógł nam spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. I to w rekordowo krótkim czasie. Z Pana pomocą opowieści o lawinie dokumentów i stosach formalności można włożyć między bajki. Ogromna cierpliwość, wspaniała atmosfera i prawdziwy profesjonalizm. Bardzo dziękujemy za pomoc.

- Anna i Piotr K. - Kraków, lipiec 2016 -

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Michała. Wyjaśnia, doradza i pomaga sprawnie przebrnąć przez wszystkie formalności, prowadząc klienta do wyznaczonego celu. Z całą pewnością będę polecał Pana usługi wszystkim znajomym.

- Paweł S. - Kraków, lipiec 2016 -

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Michała. Od pierwszego spotkania wykazał się pełnym profesjonalizmem, cierpliwością i co najważniejsze 100% skutecznością. Doskonale zna oferty bankowe i potrafi dopasować taką, która będzie najkorzystniejsza dla klienta.

- Anna S. - Kraków, lipiec 2016 -

Usługi pana Michała polecił mi znajomy. Bardzo sobie chwalił jego pomoc. Teraz również ja dołączyłam do grona zadowolonych klientów. Polecam

- Magdalena S. - Wieliczka, czerwiec 2016 -

Zwróciliśmy się do pana Michała o pomoc przy kredycie hipotecznym. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych nam usług. Bardzo doświadczona osoba o dużej wiedzy i możliwościach.

- Maria i Tomasz - Kraków, czerwiec 2016 -

Trafiłam do bardzo kompetentnej osoby. Jestem w pełni zadowolona z poziomu świadczonych usług. Pan Michał wszystko potrafi wytłumaczyć, jest miłą i cierpliwą osobą. Zdecydowanie pozytywna ocena z mojej strony. Pozdrawiam

- Hanna B. - Kraków, maj 2016 -

Solidna osoba, profesjonalne podejście i duża wiedza. Czego można chcieć więcej? Polecam

- Mariusz - Kraków, maj 2016 -

Doskonała współpraca, kompetentny doradca kredytowy. Można uzyskać naprawdę dobre warunki i zaoszczędzić sporo czasu. Polecam

- Mateusz T. - Kraków, maj 2016 -

Informację o usługach doradztwa pana Michała udało mi się znaleźć w Internecie. Postanowiłem zaryzykować, choć miałem pewne wątpliwości czy oby na pewno na tym zyskam. Teraz jestem w 100% pewien, że to był bardzo dobry wybór. Polecam każdej osobie, która myśli o kredycie, ponieważ dzięki specjaliście naprawdę można otrzymać korzystniejsze oferty. Pozdrawiam

- Krzysztof R. - Kraków, maj 2016 -

Pana Michała udało mi się znaleźć wśród ogłoszeń w Internecie. Chciałam zasięgnąć opinii odnośnie mojej sytuacji. Wydawało mi się, że nie przysługuje mi kredyt (dostałam odmowę w banku). Okazało się, że jest jednak taka możliwość. Pan Michał bardzo mi pomógł. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że mogłam współpracować z tak doświadczonym doradcą.

- Karolina K. - Kraków, maj 2016 -

Zdecydowanie skorzystam z usług pana Michała ponownie w przyszłości. Przekonuje mnie jego doświadczenie i umiejętności w zakresie operowania finansami. Pan Michał poprowadził cały proces sprawnie i szybko. Polecam

- Teresa B. - Kraków, kwiecień 2016 -

Z pomocą pana Michała udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny. Było trochę trudności, ale dzięki umiejętnościom doświadczonego doradcy wszystko zakończyło się sukcesem. Jestem bardzo zadowolony.

- Marian Nowak - Kraków, kwiecień 2016 -

Długo zastanawialiśmy się nad podjęciem kredytu hipotecznego. Zwróciliśmy się do pana Michała i pomógł nam przejść przez cały proces. Wyjaśnił nam wszystko, wdrożył w szczegóły. Zdecydowaliśmy się w końcu i mamy swoje mieszkanie. Polecamy bardzo serdecznie

- Andrzej i Julia - Kraków, kwiecień 2016 -

Współpraca z panem Michałem okazała się bardzo korzystnym wyborem. Ogromnie ważne dla mnie było uzyskanie jak najtańszego kredytu w możliwie szybkim czasie. Dzięki panu Michałowi się to udało, jestem bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

- Jakub - Kraków, kwiecień 2016 -

Współpracę z panem Michałem oceniam bardzo pozytywnie. Przede wszystkim za szybkie i sprawne przeprowadzenie przez wszystkie formalności w banku. Po drugie za szybkie odpowiedzi na pytania i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Dzięki temu zaoszczędziłem na czasie i uniknąłem niepotrzebnego stresu. Polecam współpracę z panem Michałem.

- Marcin - Kraków, kwiecień 2016 -

Zaufałam panu Michałowi i dostałam kredyt dopasowany do moich możliwości. Bardzo cieszę się, że trafiłam akurat tutaj. Polecam

- Edyta - Kraków, kwiecień 2016 -

Mieliśmy z mężem wiele rozterek związanych z wzięciem kredytu. Pan Michał pomógł nam rozwiać wszelkie wątpliwości. Dostaliśmy kredyt na dobrych warunkach. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

- Halina - Kraków, kwiecień 2016 -

Konkretny doradca. Wytłumaczył mi wszystko w jasny sposób. Duża wiedza i możliwości. Bardzo polecam

- Zbyszek - Wieliczka, kwiecień 2016 -

Bardzo cieszę się, że trafiłam do pana Michała. Zależało mi na czasie i udało mi się go zaoszczędzić. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.

- Hania - Kraków, kwiecień 2016 -

Początkowo miałem obawy czy pan Michał będzie w stanie zadbać o moje interesy, jednak po paru spotkaniach nabrałem pewności, że zwróciłem się o pomoc do odpowiedniej osoby. Oprócz bardzo dobrych warunków kredytu jakie udało się wynegocjować, nie musiałem zajmować się sprawami związanymi z biurokracją.

- Marcin D. - Kraków, kwiecień 2016 -

Pan Michał to wspaniały doradca. Pomógł mi uzyskać tani kredyt hipoteczny. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych negocjacji, bardzo dużo na tym zyskałam. Polecam, warto

- Marzena - Kraków, marzec 2016 -

Doradztwo pana Michała oceniam bardzo pozytywnie. Polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości, albo też chcieliby uzyskać jak najlepsze warunki kredytu. Pan Michał bardzo wytrwale negocjował z bankiem w mojej sprawie. Udało się, jestem bardzo zadowolona. W przyszłości na pewno ponownie zasięgnę rady w sprawach kredytów i na pewno będzie to pan Michał.

- Natalia R. - Kraków, marzec 2016 -

Bardzo profesjonalnie świadczone usługi, kompetencja i wysoki zakres wiedzy. Polecam

- Marek - Kraków, marzec 2016 -

Korzystałem z pomocy pana Michała. Odpowiadała mi w każdym zakresie. Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna.

- Zbigniew - Kraków, marzec 2016 -

Nie ma to jak doświadczona i kompetentna osoba, wszystko idzie znacznie sprawniej i można zaoszczędzić na czasie. Pan Michał zajął się wszystkim, nie musiałam niepotrzebnie się denerwować.

- Klaudia W. - Kraków, marzec 2016 -

Poszukiwaliśmy z mężem kompetentnej osoby, która doradziłaby nam w wyborze odpowiedniego banku. Pan Michał po sprawdzeniu naszych możliwości dobrał najlepszą ofertę. Dostaliśmy odpowiedź pozytywną. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych warunków, które dla nas zostały wynegocjowane przez pana Michała. Pragniemy polecić także innym osobom, które poszukują dobrego doradcy finansowego

- Maria D. - Skawina, luty 2016 -

Pana Michała polecił mi kolega, który korzystał z jego pomocy. Był bardzo zadowolony, toteż postanowiłem go posłuchać i umówiłem się na spotkanie. Bardzo cieszy mnie fakt, że to właśnie na taka osobę udało mi się trafić. Pan Michał doradził, przeprowadził cały proces bardzo sprawnie. Na pewno udało mi się zaoszczędzić dużo czasu związanego z "bieganiem" po bankach. Współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze, co też jest dla mnie niezmiernie ważne. Na pewno mam zaufanie do pana Michała i w przyszłości jeśli zajdzie taka potrzeba będzie osobą do której ponownie zwrócę się o pomoc. Polecam także innym

- Kazimierz - Kraków, luty 2016 -

Mimo kłopotliwej, w kategorii udzielenia kredytu, sytuacji zawodowej panu Michałowi udało się uzyskać dla mnie kredyt hipoteczny. Jestem z tego powodu niezmiernie wdzięczny ponieważ sam próbowałem i nie przyniosło to żadnych efektów. Pan Michał doradził co w mojej sytuacji powinienem zrobić, trochę to trwało, ale efektem końcowym jest upragnione mieszkanie, dlatego jeśli ktoś ma wątpliwości polecam uprzednio skonsultować się z osobą kompetentną-na pewno taka jest pan Michał. Ja ze swojej strony oceniam jak najbardziej pozytywnie

- Andrzej W. - Wieliczka, luty 2016 -

Bardzo dobry doradca finansowy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Mi pan Michał bardzo pomógł w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

- Mariusz W. - Kraków, luty 2016 -