Jesteś moim klientem? Zostaw swoją opinię!

kliknij tutaj
Ilość opinii zostawionych przez moich klientów:102

Z przyjemnością chciałbym podzielić się doświadczeniem współpracy z panem Michałem Strzylakiem , który pomagał nam w wyborze oferty oraz załatwianiu papierologii. Po wybraniu mieszkania oraz uzgodnieniu ostatecznej ceny zakupu (Kraków, rynek pierwotny, parter z ogródkiem) udaliśmy się do biura 1ekspert. Pan Michał to rzeczowy człowiek, konkretne zapytania i konkretne odpowiedzi z naszej strony sprawiły, że prędko doszliśmy do porozumienia w sprawie do jakich banków będziemy składać wnioski. Pan Michał wraz ze swoim zespołem załatwili wszystkie formalności naprawdę szybko i nie musieliśmy się kłopotać o żadne aspekt wnioskowania. Wiedzieliśmy doskonale jakie obowiązki spoczywaja na nas (dostarczenie oświadczeń o dochodach), zaś cała reszta to praca p. Michała. Po podpisaniu umowy deweloperskiej złożyliśmy wnioski i spośród czterech banków bardzo szybko uzyskaliśmy pozytywne odpowiedzi od trzech (Raiffaisen, Millenium oraz ING). Nie czekaliśmy już na decyzję czwartego banku (BGŻ), ponieważ wiedzieliśmy, że w ich przypadku nie zejdziemy z prowizją do zera, to też zdecydowaliśmy się na Raiffeisen. Rola p. Michała o dziwo się nie skończyła, pomógł zaaranżować spotkanie w odpowiadającej nam placówce i mimo, że był tam kłopot kadrowy (brak doradcy hipotecznego) zdołał „załatwić” doradcę z innej, odleglejszej placówki. Rzeczony doradca hipoteczny również okazała się byc konkretną profesjonalistką i, co chyba stanowi pointę tej historii) mamy pełna świadomość kosztów ponoszonych oraz pewność, że to najtańsza z dostępnych dla nas ofert. Pozdrawiamy Jacek i Karolina

- Jacek i Karolina, Kraków, marzec 2019 -

Osoba godna zaufania posiadająca doskonałą wiedzę oraz duże doświadczenie. Skorzystaliśmy z pomocy Pana Michała i udało nam się zdobyć najkorzystniejsze warunki kredytu hipotecznego. Jesteśmy w pełni zadowolenie z usług tego eksperta.

- Marta i Szymon, Wieliczka , luty 2019 -

Pan Michał profesjonalnie podszedł do całej sprawy i pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny na mieszkanie. Bardzo dobry kontakt i sprawnie przebiegające spotkania . Po dostarczeniu wszystkich potrzebnych dokumentów oferty kredytów otrzymałem błyskawicznie. Razem z doradcą wybraliśmy najlepszą ofertę i korzystne dla mnie warunki.

- Karol, informatyk, styczeń 2019 -

Współpraca z Panem Michałem to zdecydowanie najlepsze co mogło nas spotkać przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Kompetentny doradca, który pomógł nam zorganizować wszystkie dokumenty i poprowadził proces do samego końca z wielkim sukcesem. Polecamy serdecznie.

- Stanisław i Monika, Myślenice, styczeń 2019 -

Polecam, jestem zadowolony z usług. 

Pozdrawiam

- Mariusz, Kraków, grudzień 2018 -

Z czystym sumieniem polecam 1ekspert.pl. Uzyskałem dzięki nim kredyt hipoteczny bez żadnych problemów. Na wiele moich pytań uzyskałem rzetelne odpowiedzi w ekspresowym tempie. W nowym roku wracam po nowy kredyt :-) Dziękuję i pozdrawiam!

- Tomasz, Kraków, Informatyk, listopad 2018 -

Zdecydowanie polecamy doradztwo u pana Michała Strzylaka. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz spokój. Odnaleźliśmy odpowiedź na każde nurtujące pytanie. Nieoceniona pomoc przy trudnej decyzji, jaką był kredyt hipoteczny. Jeszcze raz dziękujemy!

- Dominika, Szymon Kraków, wrzesień 2018 -

Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Michałem. Doradztwo na najwyższym poziomie, świetny kontakt, wszystkie obawy odnośnie zaciągnięcia kredytu rozwiane. Pan Michał do samego końca uczestniczył w pozyskiwaniu kredytu. Polecam!

- Dariusz, Londyn, sierpień 2018 -

Pan Michał, odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. Bardzo miły kontakt, rzetelnie prowadzone sprawy, jak i przeprowadzenie przez całą procedurę dokumentów,pozwoleń, itd. W rezultacie kredyt hipoteczny załatwiony od A do Z . Dziękuje i polecam. Pozdrawiam R.Piw.

- Robert Piwowarczyk, lipiec 2018 -

Będąc bardzo zadowoloną z przebiegu współpracy z Panem Michałem, jestem w pełni przekonana, że jest On osobą wartą polecenia. Proces uzyskania przeze mnie kredytu hipotecznego, przebiegł bardzo sprawnie, szybko i przede wszystkim zakończył się oczekiwanym efektem. Pan Michał natomiast nie tylko służył radą i pomocą na każdym etapie procesu, ale również wykazał się dużym profesjonalizmem i w pełni udowodnił swoje doświadczenie w branży finansowej.

- Kamila, Kraków, HR Coordinator, marzec 2018 -

Zwykle jestem sceptycznie nastawiony do wszelkiej maści pośredników gdyż zazwyczaj wykonują jedynie niezbędne minimum działań, ale Pan Michał jest chlubnym wyjątkiem i bardzo daleko mu do takiego obrazu. Bez problemu pomógł mi w sytuacji, gdy własnymi działami nieco się wkopałem w niekomfortową sytuację przez przeoczenie pewnego detalu, a więc mogłem się wydawać kiepskim klientem. Łącznie zorganizowałem 3 kredyty za jego pośrednictwem i nie dość, że zaoszczędziłem ogromną ilość czasu, to jeszcze znał odpowiedzi na właściwie wszystkie moje pytania co zaoszczędziło mi sporo nerwów podczas całego procesu, zwłaszcza, że pytań miałem sporo, a do tego jestem uczulony na czasem występujący brak logiki w postępowaniu banków i odsuwał ode mnie większość tych alogicznych kwestii. Pan Michał doskonale orientuje się w tematyce w jakiej się porusza, w mig łapie wszystkie niuanse i rozumie, dlaczego np. można chcieć zrobić coś w taki a nie inny sposób. W efekcie wrócę jeszcze z pewnością do niego w sprawie kolejnych kredytów które niewątpliwie będę zaciągał.

- Dominik, Kraków, programista, marzec 2018 -

Trafiłam do Pana Michała z polecenia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dzięki Panu Michałowi udało mi się przebrnąć przez wszystkie formalności bardzo sprawnie.

- Inez, Kraków, luty 2018 -

Zdecydowanie polecam współpracę. Pan Michał wykazał się cierpliwością i skutecznością. Pozdrawiam!

- Anna, Kraków, nauczyciel, grudzień 2017 -

Polecam, Pan Michał pomógł mi uzyskać kredyt gotówkowy. Sytuacja nie była łatwa, ale się udało. Pozdrawiam

- Michał, informatyk, Kraków, październik 2017 -

Polecam, dobry kontakt, wiedza, szybkość i skuteczność w działaniu, Pozdrawiam!

- Marek – programista, Kraków, lipiec 2017 -

Otrzymałem to czego oczekiwałem i jestem bardzo zadowolony. Usługi Pana Michała są na najwyższym poziomie i zdecydowanie polecam każdemu.

- Marek M. - Kraków, czerwiec 2017 -

Bardzo jestem zadowolona z usług Pana Michala. Profesjonalista w każdym calu z indywidualnym podejściem do człowieka. Jeśli ktoś chce skorzystac z usług Doradcy to polecam tylko Jego! Dziękuję za wszystko!

- Agata - Kraków, maj 2017 -

Trafiłem do pana Michała z polecenia i oceniam świadczone usługi zdecydowanie pozytywnie. Otrzymałem profesjonalną pomoc i w przyszłości na pewno, jeśli zajdzie taka potrzeba skorzystam z usług ponownie.

- Maciek I. - Kraków, maj 2017 -

Podjęliśmy decyzję o kredycie hipotecznym już jakiś czas temu. Koleżanka poleciła nam usługi pana Michała i postanowiliśmy spróbować. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy innym.

- Zbigniew i Helena - Kraków, kwiecień 2017 -

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Michała. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj. Otrzymałam najlepsze warunki kredytu i zyskałam na czasie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

- Marzena - Kraków, kwiecień 2017 -

Polecamy Pana Michała w 100%, dopełnił wszystkich formalności w terminach, służył zawsze pomocą, podejście do klienta super, o co nie zapytaliśmy to zawsze wszystko skrupulatnie wyjaśnił. Dziękujemy serdecznie :)

- Kamil i Ewelina - Kraków, marzec 2017 -

Jestem młodą osobą z małą wiedzą w dziedzinie kredytów. Zdecydowałam się jednak na kupno własnego mieszkania. Pan Michał przeprowadził mnie sprawnie przez cały proces tłumacząc wszystko po drodze, także jestem teraz o wszystko spokojna. Mogę się cieszyć własnym mieszkaniem. Bardzo serdecznie polecam.

- Paulina - Kraków, luty 2017 -

Wraz z mężem postanowiliśmy zaufać panu Michałowi i dzięki jego pomocy udało nam się otrzymać kredyt hipoteczny. Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie przez cały proces. W naszej sytuacji pomoc okazała się niezbędna. Śmiało możemy polecić każdemu pana Michała. Jest osobą, która zna się na tym co robi i umie pomóc. Pozdrawiamy

- Zuzanna i Filip, grudzień 2016 -

Bardzo cieszę się, że trafiłam do tak kompetentnej osoby. Nie mam nic do zarzucenia. Dostałam kredyt na dobrych warunkach i nie musiałam się przejmować stroną "papierkową". Skorzystanie z usług doradcy jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja polecam pana Michała, jest wspaniałym doradcą, potrafi pomóc i wyjaśnić ewentualne niejasności. Czuje się, że dba o interes klienta. Oceniam naszą współpracę zdecydowanie pozytywnie.

- Magdalena S. - Kraków, grudzień 2016 -

Jestem absolutnie zadowolona z usług pana Michała. Zależało mi na osobie kompetentnej i takiej, która sprawnie przeprowadzi cały proces kredytowy. Taka osobę znalazłam i gorąco polecam każdemu kto planuje zaciągnąć kredyt.

- Karolina - Kraków, grudzień 2016 -

Duża wiedza pana Michała i jego wieloletnie doświadczenie, które widać podczas rozmowy z pewnością usprawnia proces otrzymania kredytu. Jestem bardzo zadowolony z tego, co otrzymałem. W przyszłości jeśli tylko będę myślał o kolejnym kredycie na pewno ponownie skorzystam z pomocy pana Michała.

- Ryszard - Kraków, grudzień 2016 -

Jestem zapracowaną osobą i potrzebowałem kogoś kto zajmie się za mnie całą papierkową robotą. Pan Michał spisał się na medal. Udało mi się zaoszczędzić masę czasu. Jestem także zadowolony z negocjacji jakie udało się przeprowadzić, są dla mnie bardzo korzystne. Daję panu Michałowi ogromny plus za świadczone usługi i polecam innym.

- Kamil - Kraków, grudzień 2016 -

Bardzo serdecznie polecam Pana Michała. Bardzo zaangażowany, zawsze trzymający rękę na pulsie. Mieliśmy bardzo dobry i szybki kontakt (szczególnie wtedy, gdy tylko bank miał jakieś zastrzeżenia do dokumentów). Bardzo dobrze zorientowany w ofercie banków.

- Łukasz - Kraków, Programista, październik 2016 -

Z pomocą Pana Michała formalności związane z załatwieniem kredytu hipotecznego to błahostka. Dzięki niemu wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezstresowo. Pan Michał podchodzi do klienta indywidualnie, dobrze się z nim rozmawia, rozumie potrzeby klientów. Kontakt z nim jest bardzo łatwy, czy to telefonicznie, czy mailowo. Wszystko załatwiane jest w szybkim tempie, a Pan Michał bardzo pilnuje terminów. Współpracę z Panem Michałem oceniamy wzorowo.

- Joanna i Mateusz - Kraków, wrzesień 2016 -

To,co w przypadku pana Michała widać na pierwszy rzut oka, to duże doświadczenie i wiedza. Potrafi dobrać taką ofertę i wynegocjować takie warunki, że każdy jest zadowolony. Dodatkowym plusem jest zaoszczędzenie czasu. Chwalę sobie również profesjonalne podejście do klienta. Pan Michał jest osobą serdeczną, która chętnie udziela wszelkich informacji

- Dagmara - Kraków, wrzesień 2016 -

W kwestii kredytu hipotecznego pan Michał z pewnością należy do najlepszych doradców finansowych. Bardzo polecam współpracę, to sama przyjemność, a poza tym człowiek nie musi się martwić załatwianiem "papierkowej roboty". Dodatkowo bardzo duża wiedza daje człowiekowi pewność, że trafił w dobre ręce. Polecam i pozdrawiam

- Zygmunt J. - Kraków, sierpień 2016 -

Pan Michał jest znakomitym doradcą. Nie można życzyć sobie niczego więcej. Bardzo konkretne podejście, szybki dobór oferty i pomoc na każdym etapie. Polecam wszystkim, którzy wolą oddać sprawy finansowe w ręce specjalisty i wszystkim innym, bo naprawdę warto.

- Paweł - Kraków, sierpień 2016 -

Chcielibyśmy polecić usługi pana Michała. Naprawdę jest doskonałym doradcą, umie wynegocjować dobre oferty, korzystnie je dobrać do potrzeb klienta i pomóc we wszelkich małych trudnościach po drodze

- Marta i Jacek - Wieliczka, sierpień 2016 -

Świetny doradca! Jestem pod wrażeniem szybkości działania pana Michała, jak również jego wiedzy. Potrafi sprawnie przeprowadzić proces kredytowy i wynegocjować korzystne warunki. Serdecznie polecam

- Kamila G. - Kraków, sierpień 2016 -

Duża wiedza Pana Michała wpływa na olbrzymie korzyści płynące ze współpracy. Bardzo przyjemny i fachowy kontakt. Polecam!

- Marek - Kraków, Programista, lipiec 2016 -

Pan Michał pomógł nam spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. I to w rekordowo krótkim czasie. Z Pana pomocą opowieści o lawinie dokumentów i stosach formalności można włożyć między bajki. Ogromna cierpliwość, wspaniała atmosfera i prawdziwy profesjonalizm. Bardzo dziękujemy za pomoc.

- Anna i Piotr K. - Kraków, lipiec 2016 -

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Michała. Wyjaśnia, doradza i pomaga sprawnie przebrnąć przez wszystkie formalności, prowadząc klienta do wyznaczonego celu. Z całą pewnością będę polecał Pana usługi wszystkim znajomym.

- Paweł S. - Kraków, lipiec 2016 -

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Michała. Od pierwszego spotkania wykazał się pełnym profesjonalizmem, cierpliwością i co najważniejsze 100% skutecznością. Doskonale zna oferty bankowe i potrafi dopasować taką, która będzie najkorzystniejsza dla klienta.

- Anna S. - Kraków, lipiec 2016 -

Usługi pana Michała polecił mi znajomy. Bardzo sobie chwalił jego pomoc. Teraz również ja dołączyłam do grona zadowolonych klientów. Polecam

- Magdalena S. - Wieliczka, czerwiec 2016 -

Zwróciliśmy się do pana Michała o pomoc przy kredycie hipotecznym. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych nam usług. Bardzo doświadczona osoba o dużej wiedzy i możliwościach.

- Maria i Tomasz - Kraków, czerwiec 2016 -

Trafiłam do bardzo kompetentnej osoby. Jestem w pełni zadowolona z poziomu świadczonych usług. Pan Michał wszystko potrafi wytłumaczyć, jest miłą i cierpliwą osobą. Zdecydowanie pozytywna ocena z mojej strony. Pozdrawiam

- Hanna B. - Kraków, maj 2016 -

Solidna osoba, profesjonalne podejście i duża wiedza. Czego można chcieć więcej? Polecam

- Mariusz - Kraków, maj 2016 -

Doskonała współpraca, kompetentny doradca kredytowy. Można uzyskać naprawdę dobre warunki i zaoszczędzić sporo czasu. Polecam

- Mateusz T. - Kraków, maj 2016 -

Informację o usługach doradztwa pana Michała udało mi się znaleźć w Internecie. Postanowiłem zaryzykować, choć miałem pewne wątpliwości czy oby na pewno na tym zyskam. Teraz jestem w 100% pewien, że to był bardzo dobry wybór. Polecam każdej osobie, która myśli o kredycie, ponieważ dzięki specjaliście naprawdę można otrzymać korzystniejsze oferty. Pozdrawiam

- Krzysztof R. - Kraków, maj 2016 -

Pana Michała udało mi się znaleźć wśród ogłoszeń w Internecie. Chciałam zasięgnąć opinii odnośnie mojej sytuacji. Wydawało mi się, że nie przysługuje mi kredyt (dostałam odmowę w banku). Okazało się, że jest jednak taka możliwość. Pan Michał bardzo mi pomógł. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że mogłam współpracować z tak doświadczonym doradcą.

- Karolina K. - Kraków, maj 2016 -

Zdecydowanie skorzystam z usług pana Michała ponownie w przyszłości. Przekonuje mnie jego doświadczenie i umiejętności w zakresie operowania finansami. Pan Michał poprowadził cały proces sprawnie i szybko. Polecam

- Teresa B. - Kraków, kwiecień 2016 -

Z pomocą pana Michała udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny. Było trochę trudności, ale dzięki umiejętnościom doświadczonego doradcy wszystko zakończyło się sukcesem. Jestem bardzo zadowolony.

- Marian Nowak - Kraków, kwiecień 2016 -

Długo zastanawialiśmy się nad podjęciem kredytu hipotecznego. Zwróciliśmy się do pana Michała i pomógł nam przejść przez cały proces. Wyjaśnił nam wszystko, wdrożył w szczegóły. Zdecydowaliśmy się w końcu i mamy swoje mieszkanie. Polecamy bardzo serdecznie

- Andrzej i Julia - Kraków, kwiecień 2016 -

Współpraca z panem Michałem okazała się bardzo korzystnym wyborem. Ogromnie ważne dla mnie było uzyskanie jak najtańszego kredytu w możliwie szybkim czasie. Dzięki panu Michałowi się to udało, jestem bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

- Jakub - Kraków, kwiecień 2016 -

Współpracę z panem Michałem oceniam bardzo pozytywnie. Przede wszystkim za szybkie i sprawne przeprowadzenie przez wszystkie formalności w banku. Po drugie za szybkie odpowiedzi na pytania i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Dzięki temu zaoszczędziłem na czasie i uniknąłem niepotrzebnego stresu. Polecam współpracę z panem Michałem.

- Marcin - Kraków, kwiecień 2016 -